Defuli Co., Ltd

Ponad 15 lat doświadczenia

Własna fabryka, ścisła kontrola jakości

Zespół R&D, serwis OEM i ODM

Zaufany partner z TDK itp

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Defuli Co., Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Bezprzewodowa cewka ładująca na sprzedaż
dobra jakość Bezprzewodowa cewka ładująca na sprzedaż
Zapewniasz nam doskonałą obsługę, terminowość i stabilną jakość, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą!

—— - Ceyhan Capanoglu

Wysokiej jakości produkty, konkurencyjna cena i szybka dostawa, lubię współpracować z dostawcą.

—— - Irene Prado

Dobra jakość, rozsądna cena, punktualna dostawa, którą dostałem od Jeiyip.

—— - Roy Brett

Im Online Czat teraz

Defuli Co., Ltd

1 2 3 4
Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Defuli
Coroczne wyprzedaże : 80 million-90 milllion
Rok założenia : 2001
pc Export : 80% - 90%
Defuli Co., Ltd. została założona w 2001 roku, specjalizując się w produkcji i R & D komponentów, które są używane w zwojach drutu, systemy naprężenia, maszyny włókiennicze, przemysł elektryczny Ceramika precyzyjna, automatyczne produkty tokarskie, precyzyjna obróbka skrawaniem i technologia strumienia wody. Nasza firma zatrudnia ponad 100 pracowników, w tym prawie 20 pracowników technicznych. Naszymi głównymi produktami są bezprzewodowa cewka ładująca, cewka przemysłowa i części zamienne do uzwojenia cewki i maszyny tekstylne.

Dysponując dużą siłą techniczną i profesjonalnym sprzętem do obróbki, poświęcamy się opracowywaniu komponentów stosowanych w cewce z drutu. Zgromadziliśmy bogate doświadczenie w obróbce w głębokim przetwarzaniu super-twardego stopu, Crystal Gem i Precision Ceramics. Nasza technologia poprawia się z dnia na dzień. Możemy dostosowywać różne dysze według specyfikacji klienta. Różne produkty były szeroko stosowane w różnych rodzajach elektroniki, maszyn, tekstyliów i innych urządzeń. Nasz produkt o doskonałych parametrach i niezawodnej jakości w pełni spełnił międzynarodowe standardy. Standard jakości jednej z części technologii szlifowania precyzyjnego nawet przekracza międzynarodowy poziom rówieśników.

Po kilku latach opracowywania systemów napinania zwojów cewek oraz produkcji dwóch napinaczy serii 10-wielokrotnego napakowania zdobyliśmy uznanie klientów, z roczną wydajnością 5000 zestawów. Jednocześnie badamy rozwój nowych kategorii przemysłowych. Dzięki wprowadzeniu międzynarodowego wyposażenia obrabiarek, mamy pewną skalę produkcyjną w dziedzinie automatycznych produktów tokarskich. W związku z tym mamy możliwość podejmowania wszelkiego rodzaju niestandardowych nakrętek (słupów) i słupków oraz dużych ilości obróbki wału ze stabilną i niezawodną jakością produktu.

Stworzyliśmy dojrzałą sieć sprzedaży w Chinach kontynentalnych. Poza tym założyliśmy wiele oddziałów na azjatyckich rynkach regionalnych. Nasze produkty objęły rynek krajowy, w całej Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Stanach Zjednoczonych. "Zapewnienie natychmiastowej wysokiej jakości usług dla klientów z całego świata" stało się naszym celem.

Defuli Co., Ltd jest profesjonalnym wiodącym producentem precyzyjnych cewek powietrznych i bezprzewodowych cewek ładujących. Mamy więcej doświadczenia w obsłudze światowych 500 branż niż jakakolwiek inna firma w Chinach. Jesteśmy dumni z doskonalenia naszej produkcji i ustanawiania standardów jakości dla przemysłu. Ponadto mamy nadzieję, że dostarczymy naszym klientom więcej funkcji dodatkowych i zadowolenie, a także zwiększymy z nimi w przyszłości.

Nasze produkty obejmują cewki samoprzylepne, cewki płaskie i wszystkie inne cewki powietrzne do obwodów elektrycznych, elektroniki użytkowej, produktów motoryzacyjnych, RFID, produktów kontroli przemysłowej i innych produktów.


Szczegóły kontaktu
Defuli Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Connie

Tel: 86-769-86016320

Faks: 86-769-86372427

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)